Petr Jaroš DJ NA SVATBU

Nabízím:

Služby:
  • Profesionální DJ (diskžokej)
  • Ozvučení svatebního obřadu
  • Hudební produkce na svatbě
  • Pronájem ozvučení a světel
  • Hudba od 50tých let po současnost
  • Karaoke
  • Osvětlení místností speciálními světly

Více informací naleznete dále na této stránce, nebo si můžete nechat zaslat cenovou nabídku.

PŘEJÍT NA CENÍK

DJ na svatbu

Poskytuji své služby DJe už od roku 2006. Kompletní zajištění hudby na celý den, od obřadu, přes odpolední podkres u hostiny, až po večerní párty až do rána. Spolupracuji pouze se dvěma zkušenými kolegy, kteří patří mezi nejlepší svatební DJs. Mohu Vám tak vždy zaručit 100% kvalitu a spolehlivost. Stejně tak pracuji pouze se značkovou aparaturou, na kterou je spoleh a má kvalitní zvuk. S hudbou na svatbu jezdím hlavně po jižní Moravě, po domluvě však není problém celá ČR. Stačí mě kontaktovat pomocí Online rezervačního formuláře.

Každý pár je výjmečný a žádné dvě svatby proto nejsou, co se týče hudby, stejné. Vždy se přizpůsobím Vám i Vašim hostům.

HUDBA NA SVATBU

Můj hudební archiv sahá od 50tých let až po současnou hudbu skrz všechny styly. Dokážu se přizpůsobit Vašim požadavkům a přání hostů. Buď můžete nechat hudební výběr zcela na mě a já budu hrát ty největší hity průřezem všech generací. V průběhu večera si hosté začnou chodit pro hudební přání - na přání hraji často a rád. Hudbu pak upravím, podle toho jak se na ni hosté baví a vše Vám maximálně přizpůsobím. Také mi můžete zaslat seznam své oblíbené hudby - ať už kompletní seznam písniček na celý večer, nebo jen pár vybraných skladeb / umělců, které chcete určitě slyšet. Takový seznam mi pomůže hlavně na začátku večera, než se hosté “posilní” na baru. Potom už si začnou chodit pro přání a zábava jede v plném proudu. Na většině svateb se hrají nejznámější hity, na které si můžou všichni zatančit, ale už jsem hrál i svatby čistě rockově-metalové, dechovkovo-lidovkové, pouze česko-slovenskou hudbu, hudbu 50-60tých let atd. Nic není nemožné

OZVUČENÍ OBŘADU

Obzvláště u obřadu záleží na přesném načasování. Většinou je třeba píseň na příchod ženicha, nevěsty a poté hudba ke gratulacím. Každý oddávající má však svůj harmonogram a počty písní se mohou lišit. Někdy mají novomanželé společnou píseň na příchod, někdy a stejně je to i se zkracováním písní podle potřeby. Proto doporučuji osobní schůzku, na které vše podrobně probereme. O hudební doprovod k obřadu se Vám postarám buďto v rámci celodenních služeb DJe nebo i samostatně. Obřad dokážu ozvučit i na místech, kde není přivedena elektrika.

APARATURA

Kvalitní aparatura neudělá ostudu nepříjemným hučením a nesrozumitelným přednesem, jako tomu bývá u levné ozvučovací techniky. K dispozici mám dostatek zvukového i světelného vybavení, efektových i plošných světel s LED technologií, bezdrátové mikrofony a další zařízení, které lze použít při náročnějších požadavcích (pódium, konstrukce, karaoke atd.). Zkušenosti mám i s kombinací DJ s kapelou, kde mohu poskytnout vlastní silnou aparaturu RCF i s odposlechy pro kapelu. Výhodné je, že nemusíte zařizovat a platit navíc zvukaře, kapela se může po odehrátí své části večera sbalit a já můžu s hudbou bez přerušení pokračovat.

NOVOMANŽELSKÝ TANEC

První tanec novomanželů je oblíbeným prvkem svatebních oslav. Manželský pár jím zahájí taneční zábavu a vyzve hosty k tanci. Pokud byste si nevěděli rady, nemohli najít tu správnou píseň, rád Vám poradím. Na požádání Vám zašlu seznam s výběrem těch nejlepších písní k prvnímu tanci.

KARAOKE

Jako doplněk svatební zábavy nabízím oblíbené karaoke. Vaše oblíbená píseň se přehrává bez originálního zpěvu a roli zpěváka přebíráte právě Vy. Pro usnadnění se zobrazuje a postupně označuje text písně na obrazovce. Zajistím vše potřebné pro karaoke - bezdrátové mikrofony, karaoke systém a televizi na zobrazení textu.

NASVÍCENÍ MÍSTNOSTÍ

Chcete mít svatební hostinu s nezapomenutelnou atmosférou? Dokážu správným rozmístěním světel po místnosti obarvit celou místnost do Vaší oblíbené barvy. Například místnost, nasvícená do fialové barvy vypadá opravdu fantasticky, navíc fialová symbolizuje spojení ženy a muže (červená + modrá = fialová).

CENA

Cena závisí na datu, době trvání, množství použité aparatury atd. Proto prosím využijte formuláře k nezávazné cenové kalkulaci. Naleznete zde dotazník se všemi důležitými údaji, díky kterým Vám můžu zaslat cenovou nabídku. Kromě jména a emailu jsou všechny údaje dobrovolné a pokud je neznáte, nebo je zadávat nechcete, tak nemusíte.

DOPRAVA

O dopravu se samozřejmě postarám sám, nemusíte si vůbec dělat starosti. Dopravné je již zahrnuto v celkové ceně.

PŘEJÍT K CENOVÉ KALKULACI

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím